Знаменні події

Подвиг народа

Общедоступный электронный банк документов «Подвиг народа в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.»!

Чемпіонат Європи з футболу 2012

Чемпіонат Європи з футболу 2012 року всі чекають з нетерпінням. До чемпіонату готуються  міста України: Київ, Донецьк, Львів,  Харків (стадіон ”Металіст”).
 Гасло чемпіонату Європи з футболу 2012 року – “Творимо історію разом”.

Це цікаво знати!

Обласний спортивний комплекс “Металіст” – багатофункціональний стадіон у Харкові.

Рік культури та відродження музеїв

2012-ий рік Президент України оголосив Роком культури та відродження музеїв.
    У нашій державі діє  499 музеїв  та 1140 філій і відділень, у яких зберігається 12 млн. одиниць фонду.
 В Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 168 Харківської міської ради Харківської області  за допомогою вчителів, учнів та батьків створено шкільний етнографічний музей. Експонати музею – це вироби майстрів Слобожанщини, предмети побуту, домашнього вжитку.

Ми – за здоровий спосіб життя!

Ми – за здоровий спосіб життя! Приєднуйтесь до нас!
  Робіть як ми. Робіть краще ніж ми. Що таке здоровий спосіб життя?