В Україні створили освітній портал "Тарас Шевченко"

Творчий колектив шевченкознавців і фахівців у сфері інформаційно - комунікаційних технологій , створили науково -освітній інтернет - портал " Тарас Шевченко" .

Английский для детей, родителей и педагогов

Історія України

Цикл «Історія України» наочно й ілюстративно розповідає про яскраві, відомі та маловідомі події відбулися в житті України. За основу взяті праці відомих істориків таких як М.Грушевський, Н. смужками-Василенко, Д.Дорошенко, Д. Яворницький та д.р. У проекті розглянуті: історія ранніх поселень на території українських земель (Крим); Київська Русь та Галицько-Волинське князівство; Україна в складі Великого князівства Литовського та Руського та Речі Посполитої; історія Запорізької Січі.

«Малая детская энциклопедия»

Уроки для школьников

Для просмотра видеоурока, Вам необходимо просто зарегистрироваться и авторизоваться. Это займет 1-3 минуты.