Тиждень психології «Моя майбутня професія»

      У перший день Тижня психології (11.04.2011)  була представлена презентація психологічної літератури у бібліотеці школи. Захід відвідали учні середньої та старшої школи, вчителі та адміністрація закладу.
 І в цей день було випущено стіннівку  на тему «Моя майбутня  професія». Учні всього закладу могли ознайомитись з нею у вестибюлі школи.
 Також  розпочалась виставка малюнків у вестибюлі школи, біля психологічного кабінету та продовжувалась протягом всього тижня, учням дуже було цікаво дізнатись один про одного ким хто хоче бути в майбутньому та впливало дуже позитивно на учнів -  піднімало настрій.

 На другий день Тижня психології (12.04.2011) проведено з учнями 6-Б класу гру "Вгадай професію" взяли участь приблизно 25 учнів. Учні грали дуже жваво, їм дуже сподобалось ця гра, хотілось їм іще, іще грати. Правила гри: три людини виходили з класу, а клас загадає яку-небудь професію. Потім вони повертаються і пробували відгадати дану професію, наприклад: «Якого кольору ця професія?», «Який запах нагадує?», «Яка меблі використовуються?», «Де можна отримати цю професію?» та  інше. Ціль гри: виховувати шанобливе ставлення до різних професій та розвивати уяву, уточнити знання дітей про професії і їх ставлення до деяких з них. В класі було дуже гармонійна атмосфера, учні допомагали один одному, вкінці ігри ми зробили висновок, що всі професії важливі і потрібні!
 
 На третій день Тижня психології  (13.04.2011) проводилась гра «Попереду у нас п'ятий клас»  було проведено серед учнів 3-А класу (приблизно 20 учнів ). Учням дуже сподобалося ця гра, де вони мали змогу поговорити і поміркувати про чекання від п'ятого класу, здружитися, виявити цінності для себе, пофантазувати якими вони будуть в п'ятому класі та намалювати.
 У  учнів була змога побачити малюнки на дошці, на яких було видно як їх  однокласники себе представляють в майбутньому і якими вони бачать себе зараз, учням було дуже цікаво дізнатися один про одного,  та також ця вправа від промінювала багато позитивних емоцій.
Профорієнтаційна гра «Пастки – Капканчик» проводилася з учнями 9-А класу було проведено на четвертий день Тижня психології (14.04.2011). Гра проводилася на уроці, де діти попрацювали в групах і вислухали різні варіанти перешкод до професійної мети та їх подолання. Труднощі виявились у кожного індивідуально як і внутрішніми так і зовнішніми. Гра допомогла учням усвідомити можливих перешкод на шляху до професійним цілям і уявлення про шляхи подолання цих перешкод.
 В останній день (15.04.2011) Тижня психології соціальним педагогом було проведено серед учнів початкових класів конкурс малюнків на асфальті «Ким я хочу бути?».  На малюнках можна було побачити ким хочуть стати учні початкових класів (30 учнів), наприклад лікарем, деякі хотіли стати як їх батьки по професії. Цей захід приніс багато позитивних емоцій, як учням, які брали участь, так і учням та вчителям школи, які дивилися всі ці малюнки.