Чемпіонат Європи з футболу 2012

  Чемпіонат Європи з футболу 2012 року всі чекають з нетерпінням. До чемпіонату готуються  міста України: Київ, Донецьк, Львів,  Харків (стадіон ”Металіст”).
 Гасло чемпіонату Європи з футболу 2012 року – “Творимо історію разом”.
Євро-2012 стане особливим розділом в історії турніру. Безумовно, Україна та Польща назавжди ввійдуть в історію гри, адже вперше фінальний турнір континентальної першості пройде на теренах центральної та східної Європи. Усі організатори, приймаючі міста, гравці та вболівальники Євро-2012 власноруч напишуть нову сторінку в літописі європейського футболу.
 Талісмани Євро-2012 – два персонажі, представлені у національних кольорах – червоно-білий ( Польща) і синьо-жовтий (Україна), навіть волосся талісманів має характерну українську національну символіку: вишиванку та пояс. А також кожен талісман має свій номер: польський талісман – 20, а український – 12, що складають разом 2012 рік.
 4 грудня 2010 року у Києві були оголошені офіційні імена талісманів Євро-2012. За результатами голосування, в якому взяли участь 39233 уболівальника, ними стали Славек та Славко.
 Отже, Славек і Славко перейняли естафету у близнюків Трікса і Флікса, які були талісманами Євро-2008 в Австрії та Швейцарії.