«Батьки і діти – нерозривне коло, яке єднає сім’я і школа»

17 грудня 2010 року в нашій школі відбувся День відкритих дверей на тему «Батьки і діти – нерозривне коло, яке єднає сім’я і школа».
 З ранку до вечора в школі діяли виставки дитячих поробок «Якщо мудрість маєш, то ялинку не рубаєш»  (зимовий букет замість ялинки), «Ми до батьків сказати хочем слово сповнене ніжності й любові», які з любов’ю та повагою до батьків підготували учні школи.
 В початковій школі пройшло родинне свято Миколая «Тільки родина, як зірка єдина»,  «Не гасне вогнище родинне, в людських запалене серцях», де батьки разом з дітьми відгадували загадки, читали вірші та отримували подарунки від «Миколая». Задоволеними залишились і діти і батьки.
 В великій спортивній  залі відбулись  змагання «На змагання разом з татом», «Новорічні пригоди» для учнів 5-х, 6-х класів. Змагались батькі з учнями і у мовному турнірі, із задоволенням поринувши у шкільне життя.
 Учні 10-х класів змагались у спортивно-інтелектуальному конкурсі «Від козаків до наших днів збережемо вогонь батьків», суддями якого були гості, вчителі та адміністрація школи.
Кожного року, в День відкритих дверей, традиційним є свято української пісні. В цьому році воно також відбулось: учні 8-х класів розповіли про значення пісні для українського народу та заспівали українських пісень.

Всього в цей день школу відвідали близько 300 батьків, які відвідали цікаві уроки, змагались разом з дітьми, спілкувались з вчителями, побували на змаганнях в басейні, ще раз змогли оцінити нашу прекрасну школу, в якій діти прводять більшу частину свого часу.
«На перехресті семи доріг, семи вітрів,
Часів минулих, прожитих років
Є місце – де в усьому незабутнє
Країна, що народжує майбутнє.
В ній перше слово і вітання,
В ній завжди поряд зустріч і прощання.
Це оберіг дитинства, що ніколи не згаса.
У ньому нашого життя невичерпна краса.»