Вітаємо переможців!

ІV Міського конкурсу знавців української мови Касьяненко Анастасію, ученицю 10-А класу (Диплом І ступеня),  і вчителя Пашкову Людмилу Костянтинівну
 Міського турніру юних правознавців Касьяненко Анастасію та Смирнову Христину, учениць 10-А класу (диплом ІІ ступеня), та вчителя Рубан Тетяну Володимирівну.
 Міського турніру юних економістів Слепухіну Олену, ученицю 10-А класу (Диплом ІІІ ступеня),  і вчителя Сапоцьку Катерину Миколаївну
 II (районного) етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка Гонтаря Дениса, учня 9-Б класу (Диплом ІІ ступеня) та вчителя Криворучко Світлану Миколаївну; Самофалову Катерину, ученицю 8-Б класу та вчителя Рубльову Валентину Іванівну.