Тиждень «Ліцейські асамблеї»

22 жовтня 2009 року в рамках тижня «Ліцейські асамблеї», з метою вивчення, узагальнення та поширення досвіду роботи закладів освіти, які входять в Національну мережу «Шкіл сприяння здоров'ю» відбулася презентація нашого навчального закладу.

Школа представила учасникам «Ліцейських асамблей» досвід роботи колективу за темою: «Роль матеріально-технічної бази в роботі "Школи сприяння здоров'ю"». У закладі функціонують: 2 басейни, зал сухого плавання, зал тренажерів, 2 спортивні зали, 2 медичних та стоматологічний кабінети. Сучасна матеріально-технічна база дає можливість проводити ефективну роботу з учнями, які мають захворювання хребта. Заняття проводяться інструкторами з фізичної культури під наглядом медичної сестри. У позаурочний час для учнів працюють гуртки та секції.