Свято Державного Прапора України

23 серпня 2011 року вчителі, учні школи № 168 та їх батьки зібралися на урочисту лінійку, присвячену Дню Державного Прапора України.
   Ведучі, учениця 10 класу Добролежа Дарина та  педагог-організатор Прощай О.В., ознайомили всіх присутніх з історією та метою встановлення Дня Державного Прапора України.
 Учні 4-Б класу (класний керівник Асєєва Т.А.) у святковому вбранні читали вірші про рідний край. Учні 6-Б класу (кл. керівник Пашкова Л.К.) та 7-Б класу (кл. керівник Семашко Л.О.) співали пісні про Україну, декламували вірші про національну символіку Батьківщини.
 Право  підняти Державний прапор України було надано старості 11-Б класу, заступнику президента шкільного самоврядування «Карта» - Зуєву Артему.

Лунав Гімн України. Всі присутні спостерігали, як вгорі майорів синьо-жовтий стяг: символ миру та достатку.
                                            Вітер літній на площах
                                            Стяг український полоще.