Вітаємо вчителів, учнів та їх батьків із Днем знань!

Розквітають посмішки навколо,
                        Радісно луна веселий сміх.
                        Це 168 школа
                        Зустрічає школярів своїх.

Вітаємо вчителів, учнів та їх батьків із Днем знань, справжнім всенародним святом    мудрості, доброти і людяності.   Розпочинається новий навчальний рік. Це відкриття нової дороги – дороги до знань, нових звершень.
   Учителі,учні та їх батьки зібралися на святкову лінійку, присвячену Першому дзвонику. До великої сім’ї нашої школи приєдналася малеча: учні 1 –А, 1 –Б та 1-В класів.
    Пісні про школу та вчителів, вірші першокласників, виступ хореографічного ансамблю «Наталі» зробили свято зворушливим та цікавим.

2011 рік – особливий. Саме цього року весь український народ відмічає 20-ту річницю незалежності України. Нашій рідній школі  також виповнюється 20 років. Тому на святі Першого дзвоника в небо полетіло 20 символічних повітряних кульок синього та жовтого кольорів.
   Директор школи Корнійчук Л.М. та гості  привітали учнів нашої школи та вчителів, побажали успіхів у новому навчальному році.
   Право дати перший дзвоник 2011 -2012 навчального року отримали учень 11 –Б класу, президент учнівського шкільного самоврядування «Карта» - Ємченко Владислав та учениці 1-А класу Лузан Анна і Стрелькова Тетяна.
                    Успіхів Вам, шановні вчителі та учні !