«Україна – наш спільний дім»

Перший єдиний урок «Україна – наш спільний дім»  у школі № 168 був присвячений відзначенню 20-ої річниці Незалежності України . Вчителями школи були обрані різні форми та методи роботи.
 Учні  2- А, 2-Б та 2-В класів грали в мандрівку «Моя Батьківщина - Україна». Учні 3-А та 3-Б кл. взяли участь у конкурсі малюнків «Ми живемо в Україні, ми дуже любимо її!» Із знавцями та шанувальниками  історії рідного краю спілкувалися учні 5-их класів. Учні  7-А та 7-Б класів провели засідання за «круглим столом».
    Знавці історії, яких до себе запросили учні 8-11 класів, у актовій залі школи провели цікаву лекцію про Україну, продемонстрували фільм, присвячений 20-ій річниці Незалежності держави. Старшокласникам дуже сподобалося спілкуватися із розумними людьми.

Тематичні експозиції, виставки з використанням ілюстративно-документальних матеріалів щодо здобуття й утвердження незалежності,  твори  мистецтва, які присвячені видатним сторінкам історії України, матеріал про досягнення українців у спорті - з усім цим учні та гості школи змогли ознайомитися, йдучи коридорами школи.

Різноманітні експозиції підготували вчителі історії Рубан Т.В. та Мотузка С.М., учителі фізичної культури Соломко О.І. та Христофорова І.Б., учитель образотворчого мистецтва Колесникова С.І.,завідувач бібліотеки Зозулєва Н.І. та практичний психолог Ванькова М.О.

Розквітай, рідна Україно! Поважаймо історію та традиції своєї землі!