День українського козацтва

14 жовтня 2011 року у ХЗОШ № 168 цікаво пройшов День українського козацтва.
 Козацтву належить особливе місце в історії України та в історичній пам’яті українського народу.
 Для учнів 1-4 класів була організована лінійка ”Там козацтво як мак процвітає”, на якій діти дізналися про козацтво із розповідей учениць 9-А  класу.
 Учні 2- А класу (класний керівник  Дахіна Н.В.) підготували виставку малюнків “Славні козаки”. Учні 2-Б, 3-Б, 3-А, 4-Б класів читали напам’ять цікаві вірші  про сміливих, мужніх козаків. Учні 4-А класу (класний керівник Нєсвєдова О.В.) залюбки заспівали козацьку пісню ”Запорізький кіш”.
 Крім цього, до школи був запрошений Шеїн Юрій Вікторович – керівник організації Південно-Східного Козацького Округу ”Слобідська Січ” Війська Запорозького СКОУ, яка у Харкові існує вже 12 років та інші козаки. Вони відповідали на запитання учнів початкової школи. Поспілкуватися зі справжніми сучасними козаками вдалося і учням 5-11 класів. Відбувся цікавий діалог.
 Серед учнів 5- 6 класів пройшов конкурс “Козацька пісня”. Активну участь у цьому конкурсі взяли 5-А, 5-Б, 5-В та 6-Б класи. Український одяг козаків, гарно підібрана пісня, чудові учнівські голоси  зробили конкурс цікавим та захоплюючим.
 У великій спортивній залі вчитель фізичної культури Пашков В.В. провів із учнями 10-11-х класів цікаві та веселі змагання “Козацькі ігри”. Перемогу в змаганнях здобули учні 10–х класів.

Козаки - це вільні люди.
                                                 Козаки - безстрашні люди.
                                                 Козак - чесна, смілива людина.
                                                 Найдорожча йому – Батьківщина.
    ФОТОЗВІТ