Осінній бал

20 жовтня в школі на третьому поверсі була підготовлена виставка поробок із природного матеріалу  та осінніх букетів ”Дари осені”. Активну участь взяли учні 1-4-х класів зі своїми батьками.
  Кожна представлена робота заслуговувала на увагу та нагороду.Чудові поробки підготували учні 1-А, 1- Б,1-В класів разом із батьками.Із задоволенням милувалися вчителі та учні роботами дітей 2- А, 2- Б, 2- В класів. Дуже відповідально до виставки ” Дари осені ” поставилися учні 3- А та 3- Б класу.Чудові картини із жита, пшениці, гречки,рису підготували учні 4- А класу. Прикрасили виставку неповторні роботи учнів 4-Б класу.
 У фойє школи працювала виставка робіт із природного матеріалу ”Золота осінь”, яку підготували учні 5-11 класів. Крім цього кожен клас повинен був представити осінній букет та запропонувати для огляду по три поробки.
 Було цікаво розглядати кожну представлену роботу учнів 5- 11 класів.Заступник директора з навчально- виховної роботи Прощай О.В. та педагог-організатор Черкашина І.В. провели свято для учнів 1- 4 класів”Золота осінь”.
 До свята всі старанно готувалися: вчили вірші про осінь та пісні, готували одяг, дівчата плели осінні віночки та робили осінні корони.
 Ведучою свята, королевою Осені, була учениця 10-А класу Горленко Регіна. Вона дивувала усіх осінніми дарами, загадувала загадки та водила з учнями 1- 4 класів осінні хороводи.
 Учениці 1-А, 1-Б, 1-В класів завітали на свято у віночках з осіннього листя і залюбки співали із усіма пісні про осінь - чарівницю. Хлопчики-«кленові листочки» з 1-х класів із задоволенням опладували виступаючим та швидко відгадували загадки Королеви Осені.
 Учні 2-А, 2-Б, 3-Б класів виконували роль фруктів, овочів та ягід. Батьки допомогли дітям створити оригінальні осінні костюми.
 Учні 3-А класу підготували чудові вірші про осінні місяці та відповідний одяг, було цікаво і яскраво.
  Учні 4-А класу на святі були помічниками королеви Осені, виконуючи роль урожаю та організаторів осіннього ярмарку.
 Учні 4-Б класу були продавцями на осінньому ярмарку. Діти створили справжній базар, на якому можна було купити помідори, огірки, капусту, буряки, часник та цибулю, жовту диню та червоного кавуна.
 Із учнями 5-7 класів також було проведено свято ”Золота осінь”, на якому обиралася Королева осені.Серед учнів 5- х класів перемогу отримали: учениці  5- А  класу Русанова Вікторія та Киценко  Анастасія.Королевами Осені серед учнів 6 класів були обрані: учениця 6-Б класу Чалабієва Гюлміне, та учениці 6-А класу Ващенко Ольга, Бондаренко Катерина.
 Найкраще до конкурсу ”Королева Осені”підготувалися учні 7-А та 7-Б  класів (класні керівники Семашко Л.О., Пашкова Л.К.). Чарівний одяг підготували дівчата 7-х класів: плетені вінки із осіннього листя, намисто із бузини, осінні сукні. Кожна із учасниць заслуговувала  на увагу і захоплення. За глядацьким голосуванням Королевами Осені серед учнів 7-х класів стали: Іванова Яна, Назаренко Анна, Яремчук  Катерина, Федорова Кристина, які отримали подарунки. Після того, як були обрані Королеви Осені, учні провели різні осінні конкурси і веселі танці.
 Для учнів 8-11 класів також було організоване свято - осіння дискотека.Яскраве свято осені не залишило байдужим ні батьків, ні присутніх на святі, ні учнів школи, ні вчителів.

Фотозвіт