Останній дзвоник-2012

25.05.2012  о 9.00 у ХЗОШ № 168 пролунав останній дзвоник для учнів 1-8-х, 10-х класів. Привітати учнів, їх батьків, педагогічний колектив з початком літніх канікул прибули почесні гості: Геннадій Кернес, Харківський міський голова, Ольга Деменко, директор Департаменту освіти Харківської міської ради, Володимир Мисик, депутат Харківської міської ради, Віктор Лобяк, заступник голови Адміністрації Орджонікідзевського району Харківської міської ради, Галина Новик, в.о.начальника управління освіти адміністрації Орджонікідзевського району Харківської міської ради.
  Міський голова у своїй вітальній промові зазначив, що до нового навчального року для учнів та жителів мікрорайону «Горизонт» буде обладнаний новий спортивний майданчик та побажав учням веселих та радісних канікул.

Від Харківського міського голови Кернеса Г.А. та  депутата Харківської міської ради Мисика В.Ю. школа отримала у подарунок відеопроектор для проведення більш яскравих та цікавих уроків.

На урочистій  лінійці були нагороджені грамотами переможці учнівських олімпіад та конкурсів. Святкову атмосферу підтримали поетичні вітання малюків, виступи танцювальних колективів: «Наталі», ПДЮТ «Істок» та черлідерів школи.

Право дати останній дзвінок отримали Гавриленко Анастасія, учениця 10-А класу (переможниця районного конкурсу «Учень року - 2012» у номінації «Спортсмен року») та Заїка Джамал, учень 1-Б класу, який показав високий рівень знань.