До Дня українського козацтва

12 жовтня 2012 року в ХЗОШ № 168 було проведено виховні заходи до Дня українського козацтва.
   Для спілкування з учнями 1-4 та 5-7 класів були запрошені представники Харківської губернської козачої спілки : отаман Резніков М.В., полковник Наумов В.В., урядник Хохлов І.Ю., полковник Прасол О.М., урядник Гришин С.П.
  Предстаники козачої спілки провели бесіду з учнями на тему «Історія козацтва». Отаман Резніков М.В. ознайомив учнів з традиціями козаків. Полковники Прасол О.М. та Наумов В.В.розповіли школярам про зброю козаків та продемонстрували деяку з них. Урядник Хохлов І.Ю. відповів на поставлені учнівські питання та розказав про сучасні обов’язки козацьких спілок. Урядник Гришин С.П. розповів цікаві історії та легенди про козацький одяг та традиції.

Учні 1-4  та 5-7 класів разом із вчителями залишилися в захваті від спілкування зі справжніми козаками. Було цікаво та пізнавально.
  Пам’ятаймо історію! Цінуймо українські традиції!