VIII Всеукраїнський турнір юних економістів

З 30 жовтня до 3 листопада 2012 року у Сумах проходив VIII Всеукраїнський турнір юних економістів, який об’єднав талановиту молодь з 12 регіонів України. За першість у командному заліку змагалися представники 20 учнівських команд (97 учнів).
  Диплом І ступеня виборола команда "Престиж" Олександрійської гімназії Сумської міської ради Сумської області. Дипломи ІI ступеня вибороли команди "Десятка" Сумської спеціалізованої школи №10 імені О.Бутка та команда комунального закладу "Луганська обласна мала академія наук учнівської молоді" "Регіон 13".
  До складу журі, очолюваного доцентом Харківського національного педагогічного університету імені Г.Сковороди (ХНПУ) Олександром Олійником, увійшли 35 викладачів, аспірантів вищих навчальних закладів України та вчителів шкіл.
  Підбиття підсумків фінального етапу турніру проходило в актовій залі Української академії банківської справи Національного банку України (УАБС).
 Денис Гонтарь  посів ІІІ місце у фінальному турнірі. Щиро вітаємо!!!