Свято Останього дзвоника

24 травня 2013 року в ХЗОШ № 168 пройшло свято «Останнього дзвоника». На святковій лінійці були присутні почесні гості: народний депутат Верховної Ради України Мисик В.Ю., начальник управління освіти адміністрації Орджонікідзевського району Харківської міської ради Веліканова О.Г., методист методичного центру управління освіти адміністрації Орджонікідзевського району Харківської міської ради Кіріна С.В.

Володимир Юрійович Мисик нагородив почесними грамотами випускників 9,11-х класів, які стали переможцями Всеукраїнських олімпіад. Подяки були вручені вчителям Селевко О.В., Шаповаловій В.В., Криворучко С.М., які підготували переможців Всеукраїнських олімпіад та конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, також батькам випускників 9,11-х класів за активну участь у житті класу та школи
 Також Мисик В.Ю. подарував школі сертифікат на придбання комп’ютерної техніки.

Начальник управління освіти адміністрації Орджонікідзевського району Харківської міської ради Веліканова О.Г. привітала випускників 9,11-х класів та всіх присутніх зі святом.
 Лунали пісні вокального ансамблю «Райдуга». Запальний танок подарували вихованці хореографічного ансамблю «Наталі». Випускників привітали першокласники. Вальс, у виконанні учнів 11-х класів, зворушив до сліз усіх присутніх.